» Правообладателям

Правообладателям


Проект "Радіо SunFM Ukraine" («Радіо Сан ФМ Україна») є загальнодоступним для всіх користувачів мережі Інтернет і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України.

Згідно чинного законодавства України інтернет-радіо не підлягає ліцензуванню і до ефірного радіомовлення ніякого відношення не має.

Всі музичні композиції на сайті www.sunfmua.com, а також в ефірі всіх каналів Радіо SunFM Ukraine розміщені і/або транслюються виключно для ознайомлення без доступу до скачування їх повної версії в оригінальній якості. Всі права на ці музичні композиції належать їхнім законним правовласникам.

Адміністрація сайту www.sunfmua.com не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на ньому інформацію. В інформаційній системі сайту і його програмному забезпеченні відсутні технічні рішення, що здійснюють автоматичні цензуру і контроль дій користувачів по використанню сайту.

Якщо Ви є правовласником виключного авторського права, включаючи:
• виключне право на відтворення;
• виключне право на розповсюдження;
• виключне право на публічний показ;
• виключне право на доведення до загального відома,
і Ваші права тим або іншим чином порушуються з використанням цього сайту, ми просимо негайно повідомити нас про це на електронну адресу info@sunfmua.com.

Ми гарантуємо, що:
• Ваше повідомлення в обов'язковому порядку буде розглянуто;
• Вам надійде повідомлення про результати проведених дій з нашої сторони, щодо можливого порушення виключного авторського права;
• скарга буде розглянута в строк, що не перевищує 30 (тридцяти) календарних днів.

Згідно з діючими нормами законодавства України - адміністрація сайту www.sunfmua.com готова розглядати спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

Адміністрація сайту www.sunfmua.com не здійснює контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом Вашого виключного права. Будь-яка інформація на цьому сайті розміщується користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Однак ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити щодо контенту, який порушує Ваші авторські права.

Ви можете скористатися Формою зворотного зв'язку, яка знаходиться нижче на цій сторінці, для швидкого повідомлення Адміністрації Проекту про порушення Вашого виключного авторського права (DMCA-скарги). Ми відповімо на Ваше повідомлення якомога швидше і зорієнтуємо Вас з приводу подальших дій, або про проведену роботу з нашого боку.Форма зворотного зв'язкуПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine