»Новини » Rock news (UA) » Новина

53 артиста переспівають пісні Metallica для збірки Blacklist


Изображение 53 артиста переспівають пісні Metallica для збірки Blacklist - 2022

Metallica анонсували масштабне перевидання легендарного Black Album разом зі збіркою каверів на їх пісні, в записі якого взяли участь 53 артиста. У їх числі - Ghost, Weezer, Royal Blood, Volbeat, Елтон Джон, Корі Тейлор, Майлі Сайрус і багато інших.

Альбом, названий Blacklist, шо також включає в себе ремастеринг-версію Black Album, вийде 10 вересня на лейблі Blackened Recordings. Учасники Metallica кажуть:

Записані за участю артистів з усього світу, від США до Нігерії, ці пісні будуть виконані сонграйтер, зірками кантрі, електроніки, хіп-хопу, панк-року, інді, іконами року, метала і багатьма багатьма іншими, включаючи як тих, з ким ми ділили сцену, так і тих, хто ще не народився, коли вийшов оригінальний альбом!

Для прослуховування вже доступна пісня Nothing Else Matters у виконанні Майлі Сайрус, Елтона Джона, Чада Сміта і американського віолончеліста китайського походження Йо Йо Ма. Крім того, можна подивитися трейлер до всього альбому.
 

Всі кошти від продажу платівки будуть спрямовані на благодійність. Група розділить гроші між фондом All Within My Hands та іншими кампаніями, які виберуть учасники запису.
 
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine