» Блог SunFM (UA) » Новина

Більше не Южное: радіо змінює назву і ще дещо


Изображение Більше не Южное: радіо змінює назву і ще дещо - 2022

Під назвою "Южное радіо - SunFM Ukraine" ми працювали більше 10 років. Але тепер, в наші дні, дуже цінуються простота і мінімалізм. Тому, ми раді поділитися з Вами новиною про те, що назва "Южное радіо - SunFM Ukraine" змінюється на більш лаконічну і зрозумілу - "Радіо SunFM".

Крім цього, зміни торкнуться і ефіру Головного каналу. Тепер ми будемо звучати українською мовою!

Ні для кого не секрет, що останнім часом у багатьох на вустах "мовне питання". Саме тому, щоб нікого не доводилось переконувати, що радіо SunFM Ukraine - це радіо з українським паспортом, ми прийняли рішення про перехід Головного каналу на мовлення українською.
Назва "Южное радіо", як і раніше - буде використовуватись в ефірі інших каналів SunFM, які транслюють російською мовою. Однак, наша нова офіційна назва - "Радіо SunFM".

Змінюється і слоган для Головного каналу - "Today's best mix" (Кращі хіти на сьогодні).

Також зустрічайте нову версію сайту SunFM українською мовою! Для переходу на українську або російську версію сайту - скористайтеся кнопкою у нижній частині сторінки.
Сайт українською мовою вже доступний як з комп'ютерів і ноутбуків, так і для мобільних пристроїв.

Хотілося б зауважити, що ми, до того ж, повністю оновили мобільну версію сайту. Вона стала ще привабливішою та більш функціональною! Переконайтесь самі - заходьте з мобільного на sunfmua.com.

Безумовно, все це відкриває не лише для нас нові горизонти, а і для наших слухачів - тільки найкращу, сучасну, нову музику: як зарубіжних, так і вітчизняних виконавців.

Зміна мовлення на інших каналах SunFM поки що залишається відкритим питанням для нас. Але ми з твердою впевненістю заявляємо, що для наших слухачів це не стане причиною погіршення чого-небудь. Навпаки: в ефірі тепер нове якісне звукове оформлення і найтрендовіша музика, як зірок світового масштабу, так і кращих українських виконавців!

Завжди з вами,
Команда Радіо SunFM ❤
© За матеріалами SunFM UkraineПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine