»Новини » Rock news (UA) » Новина

Ді Снайдер спільно з Джорджем Фішером з Cannibal Corpse випустив трек Time To Choose


Изображение Ді Снайдер спільно з Джорджем Фішером з Cannibal Corpse випустив трек Time To Choose - 2022

Колишній фронтмен Twisted Sister Ді Снайдер випустив новий сингл Time To Choose, в записі якого взяв участь Джордж Фішер, вокаліст Cannibal Corpse. Пісня буде включена в прийдешній сольний альбом Снайдера - Leave A Scar.
 

Музикант прокоментував:

Пісня Time To Choose стосується тієї теми, до якої я часто звертався в своїй творчості - добро проти зла. З огляду на тяжкість цього треку, я відчув, що якщо додати голос Джорджа «Corpsegrinder» Фішера, то це переконає в серйозності виборів, які ми робимо. Для мене було честю, коли він погодився поділитися своїм неймовірно потужним голосом.

Також він додав:

До кінця 2020 роки я знав, що мені не тільки потрібно повернутися в студію, але і вперше з 90-х я захотів ... ні, мені було необхідно взяти участь в процесі запису. Я зв'язався зі своїм продюсером Джеймі Джаст і сказав йому, що готовий записати ще одну платівку. Leave a Scar наповнений повідомленнями для безмовних голосів у всьому світі, яким потрібно, щоб хтось висловився від їх імені. Це моя ціль.

Ще в 2016 році Снайдер вибачався перед Cannibal Corpse за те, що в інтерв'ю для Noisy назвав їх дебютний альбом «вульгарним і огидним». Однак після того, як йому написав в Твіттері колишній фронтмен Cannibal Corpse Кріс Барнс, Снайдер відступив.

Барнс сказав: «Я фанат з 84-го і чув, що ви були так критичні, що викинули наш компакт-диск у відро для сміття. Чувак, ти виступав проти цензури».

Снайдер відповів: «Прошу вибачення у Кріса Барнса і Cannibal Corpse за те, що я сказав. Я міг би висловити свою точку зору і без цього. Як сказав Кріс: «Це був хріновий хід»».

Leave A Scar вийде 30 липня на лейблі Napalm Records, він стане продовженням альбому For The Love Of Metal 2018 року.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine