»Новини » Rock news (UA) » Новина

Foo Fighters введуть в Зал Слави Рок-н-ролу


Изображение Foo Fighters введуть в Зал Слави Рок-н-ролу - 2022

Foo Fighters введуть в Зал Слави Рок-н-ролу в цьому році. Крім групи Дейва Грола такої честі будуть удостоєні Тіна Тернер, The Go-Go's, Джей Зі, Керол Кінг, Тодд Рандгрен.

Крім того, нагороду в номінації «Музична майстерність» (Music Excellence Award) отримають Ренді Роадс, LL Cool J і Біллі Престон; Kraftwerk, Гіл Скотт-Херон і Чарлі Паттон будуть нагороджені як найбільш впливові артисти (Early Influence Award), а засновник Sussex Records Кларенс Авант отримає премію імені Ахмета Ертегюна.

Голова Залу Слави Джон Сайкс:

Це найрізноманітніший клас в історії Залу Слави Рок-н-ролу. Він наочно демонструє бажання Залу вшанувати артистів, які створили не тільки рок-н-рол музику, а й визначили звучання сучасної культури в цілому

Шортлист номінантів складав комітет з більш ніж 1200 чоловік, в який входять нинішні артисти, вже введені в Зал Слави, історики та діячі музичної індустрії. При відборі лауреатів враховувалися такі фактори, як тривалість кар'єри, обсяг випущеного матеріалу, інноваційний підхід до створення музики, технічність, стиль і вплив на інших музикантів.

Фронтмен Foo Fighters Дейв Грол вже був включений в Зал Слави Рок-н-ролу в складі Nirvana в 2014 році.

Церемонія введення в Зал слави Рок-н-ролу відбудеться в Клівленді 30 жовтня. Пряму трансляцію заходу покаже канал HBO Max, а після цього запис деякий час буде доступний для перегляду.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine