»Новини » Rock news (UA) » Новина

Історія альбому 'A Night At The Opera' в новому епізоді веб-серіалу до 50 річчя групи Queen


Изображение Історія альбому 'A Night At The Opera' в новому епізоді веб-серіалу до 50 річчя групи Queen - 2022

Queen продовжують свою відеосерію «Queen The Greatest», приурочену до 50-річчя групи. Починаючи з 19 березня, щоп'ятниці на Youtube каналі Queen аж до березня наступного року буде виходити новий епізод. Всього планується рівно 50 випусків, які охоплять в хронологічному порядку всю історію колективу, починаючи з самих ранніх виступів Queen в лондонських Rainbow і Odeon через величезні арени по всьому світу, через роки мовчання і аж до досвіду з Полом Роджерсом і останніх гастрольних рекордів з Адамом Ламбертом .

Дивимося черговий епізод, який присвячений альбому «A Night at The Opera». Цей, на думку багатьох, кращий альбом, був ризикованим кроком для групи, що на той час знаходиться у важкому фінансовому положенні. Але вони не прогадали ...
 

Російськомовний переклад
 

У попередній, четвертій серії з відеоціклу Queen розповіли про свої тріумфальні гастролі в Фінляндії в 1974-му році і, можливо, найбільш незвичайне інтерв'ю в історії групи - на офіційну прес-конференцію тоді несподівано потрапив дуже цікавий 12-річний шанувальник.
 

Російськомовний переклад
 
© За матеріалами SUNFM ROKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine