»Новини » Rock news (UA) » Новина

Metallica воскресили архівну серію #MetallicaMondays і натякнули на перевидання The Black Album


Изображение Metallica воскресили архівну серію #MetallicaMondays і натякнули на перевидання The Black Album - 2022

Metallica воскресили свою архівну серію #MetallicaMondays, правда тільки на один вечір. Сьогодні вночі на своєму Youtube-каналі музиканти поділилися відео двогодинного виступу в Лінкольні, штат Небраска в 2018 році під час туру WorldWired. Від інших він відрізнявся тим, що в ході шоу була виконана Unforgiven III, що трапляється вкрай рідко.
 Нагадаємо, що #MetallicaMondays - це безкоштовні прямі трансляції концертів групи на YouTube і Facebook. Проект був організований під час карантину, коли людям не вистачало живих виступів, що діяв з березня по серпень 2020 року. Щотижня протягом цього періоду група по понеділках викладала відео своїх найяскравіших шоу з 1983 по 2019 рік. До кожної трансляції була приурочена благодійна акція, за результатами якої група зібрала понад 100 тисяч доларів для свого благодійного фонду «All Within My Hands».

Записи минулих концертів - це, можливо, не все, що для глядачів підготувала група. Хештег #BlackAlbum2021 розбурхав шанувальників в одному з останніх постів колективу в Instagram. І, швидше за все, саме на це розраховують Джеймс Хетфілд і компанія - адже в серпні виповнюється 30 років їх легендарному «Чорному альбому». Вочевидь гряде ювілейне перевидання платівки!
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine