»Новини » Rock news (UA) » Новина

Мік Джаггер і Дейв Грол присвятили спільний трек пандемії


Изображение Мік Джаггер і Дейв Грол присвятили спільний трек пандемії - 2022

Мік Джаггер і Дейв Грол раптово випустили спільний трек Eazy Sleazy, присвячений пандемії і локдауну.

Відео з треком з'явилося на Youtube-каналі вокаліста The Rolling Stones MIck Jagger'a та на сайті SunFM Rock в розділі відео.

Ось що сказав Мік Джаггер з приводу композиції:

Я написав цю пісню про вихід з локдауна і вклав в неї необхідний нам всім оптимізм. Спасибі Дейву Гролу за те, що він взяв на себе барабани, бас і гітару. Працювати з ним було дуже весело


Музиканти записували трек на відстані: Джаггер перебував у себе вдома, а Грол - на студії Foo Fighters. У пісні згадуються такі звичні вуху речі останнього року, як віртуальні прем'єри і дзвінки по Зуму. Мік також скаржиться на те, що йому нічого більше надіти. Не забули і про теорії змов і неприйняття кліматичних проблем. У той же час, музиканти дивляться в майбутнє з оптимізмом і вірять, що в найближчому  майбутньому всі карантинні заходи залишаться в минулому.
 

За словами Джаггера, в пісні є потрібний всім зараз оптимізм. Гроул назвав композицію «піснею літа» і своєю здійсненною мрією, котра померла, коли він думав, що життя «не зможе бути більш божевільним».

Пандемія вплинула на життя людей, тому не дивно, що їй присвятили пісні багато артистів. Так, ті ж The Rolling Stones випустили в минулому році пісню Living In a Ghost Town, кліп на яку знімався в порожньому через локдаун місті.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine