»Новини » Музика і шоу-бізнес » Новина

Надя Дорофеєва та Володимир Дантес стали ведучими "Орла і Решка"


Изображение Надя Дорофеєва та Володимир Дантес стали ведучими

У касті ведучих нового сезону найпопулярнішого українського тревел-шоу, яке показує Новий канал, "Орел & Решка. 10 років"- поповнення! До музикантів Michelle Andrade, Олексія Завгороднього (Позитив), Юлії Саніної, Івана Дорна і іншим приєдналася найяскравіша сімейна пара в українському шоу-бізнесі. Звичайно ж, мова йде про Надю Дорофеєву і Володимира Дантеса! Вони знімали випуск в пустельній Йорданії.

"Орел & Решка" - це проект, який не тільки протримався 10 років на екранах, а й став улюбленою програмою мільйонів глядачів по всьому світу, - зазначила Надя Дорофеєва. - Він зробив з простих людей справжніх провідних-зірок! Плюс, це проект, який не просто розважає глядачів, а й знайомить їх з нашим дивовижним світом. Я рада стати частиною тревел-легенди і заглянути в неї зсередини".

Для Наді це перший досвід зйомки в подібному проекті. І хоча співачка звикла до частих роз'їздів і щоденній зміні обстановки, вона не очікувала, що робота в «Орлі & Решці» буде такою складною.

Я думала, що насправді все легше! Графік дуже насичений, за тобою всюди слідують камери, хочеться все показати, - зізналася Дорофєєва. - Респект ведучим всіх сезонів! Мало хто розуміє, як артистам в концертному турі. А я тепер на власному досвіді знаю, що бути ведучою «Орла & Решка» непросто, але дуже цікаво.


А ось Володимир Дантес уже колись був ведучим іншого тревел-шоу - він об'їздив 75 країн, в тому числі і Йорданію, так що знав, чого варто очікувати від неї.

Колись я приходив на кастинг "Орла & Решка", але щось не пам'ятаю, щоб був ведучим до цього дня. Зате вів іншу програму, і здорово, що зараз нас з Надею покликали стати частиною цього легендарного проекту. Вилетіти кудись в еру пандемії - це захоплення. Згадати, що таке подорожі, спілкування з людьми, побачити радісні обличчя - завжди приємно і круто, так що я був радий зйомкам.

© За матеріалами viva.uaПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine