»Новини » Музика і шоу-бізнес » Новина

Наомі Кемпбелл вперше розповіла про доньку


Изображение Наомі Кемпбелл вперше розповіла про доньку - 2022

52-річна Наомі Кемпбелл вперше розповіла про свою дитину під час інтерв'ю BBC HardTalk. Нагадаємо, в травні цього року супермодель оголосила про народження доньки. Подробиці появи малятка на світ тоді не були оприлюднені, але, найімовірніше, її народила сурогатна мати.

Мені дуже пощастило, я думаю, що у мене просто дитина мрії. Вона чудова. Вона вже дуже незалежна, дуже розумна, пильна і спить по 12 годин. Вона хороша дівчинка,Ведучий також попросив супермодель прокоментувати ситуацію з Меган Маркл і принцом Гаррі (до слова, днями вони з'явилися на обкладинці журналу Time), оскільки "Мегзіт" і відносини між принцом Вільямом і принцом Гаррі залишаються гарячою темою в пресі.

Нагадаємо, що після переїзду в США і відмови від обов'язків старших членів королівської сім'ї герцог і герцогиня Сассекському дали скандальне інтерв'ю, в якому прозвучали і звинувачення в расизмі на адресу сім'ї Гаррі. Після цього в пресі писали, що відносини між братами погіршилися.

Насправді я не збираюся занадто багато говорити про це. Це те, що я сказала своїм друзям, коли дивилася інтерв'ю. Мені було сумно, коли я думала, що принцеса Діана побачила б, що двоє її синів не в добрих відносинах. Для матері це останнє, що ви хочете, щоб сталося з вашими хлопчиками. Її більше немає з нами. Це її спадщина, два її сина. Ви не хочете, щоб це відбувалося,


Про своє особисте життя модель знову вважала за краще не говорити. Раніше інсайдери заявляли, що у Наомі є бойфренд, який і виховує разом з нею дитину.

У колишніх інтерв'ю зірка подіуму 90-х побіжно згадувала, що скажений ритм її життя заважав їй знайти другу половинку.

Чимось доводиться жертвувати. Непросто знайти ту другу половинку, яка зрозуміє тебе. На тебе дивляться і бачать сильну особистість. Так, я сильна, але я також чутлива. Я знаю, що в стосунках мені доводиться йти на компроміс,

У моделі було безліч романів, в тому числі з Леонардо ДіКапріо, Пі Дідді і Ліамом Пейном. Найвідомішими і тривалими її романами були відносини з російським бізнесменом Владиславом Дороніним (вони зустрічалися з 2009 по 2013 рік) і з Флавіо Бріаторе (з ним вона була з 1998 по 2002 рік).


В останні роки модель часто говорила, що мріє стати матір'ю.

Я хотіла б мати дітей. Я нічого в житті не скидаю з рахунків. Я люблю дітей і завжди буду любити. Коли я з дітьми, я сама стаю дитиною. У мені прокидається та маленька дівчинка, яку я ніколи не хочу втратити

© За матеріалами BBC.comПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine