»Новини » Rock news (UA) » Новина

Netflix знімуть байопік про Kiss


Изображение Netflix знімуть байопік про Kiss - 2022

За повідомленням Deadline, стрімінговий сервіс Netflix близький до укладення договору на зйомки байопіку про Kiss під назвою Shout It Out Loud. За право працювати на картиною боролися різні компанії, і Netflix нарешті здобув перемогу.

Режисером фільму стане норвежець Хакім Роннінг, автор картин «Малефісент. Володарка тьми» і «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки». Сценарій напише Оле Сандерс. Джин Сіммонс і Пол Стенлі будуть брати активну участь у створенні байопіку, в центрі сюжету якого буде історія становлення та дружби двох музикантів, а також поява групи, що завоювала весь світ. У Shout It Out Loud прозвучать деякі пісні Kiss, в тому числі і Rock And Roll All Nite.

В останні роки різко зріс попит на байопіки про рок-музикантів. Після приголомшливої ​​популярності Богемської Рапсодії про Queen (фільм зібрав в світовому прокаті більше 900 мільйонів доларів) Netflix також звернулися до цього кіножанру і випустили кіноадаптацію мемуарів Motley Crue - Бруд. Реліз фільму привів до нового витка любові до групи, їх пісні та альбоми знову стали продаватися. Частково через такий успіх картини Motley Crue вирішили возз'єднатися і відправитися в тур з Def Leppard і Poison, який зі зрозумілих причин довелося відкласти до кращих часів.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine