»Новини » Rock news (UA) » Новина

Невідомі історії та раритетні фотографії: Рінго Старр випускає нову книгу про The Beatles


Изображение Невідомі історії та раритетні фотографії: Рінго Старр випускає нову книгу про The Beatles - 2022

Рінго Старр анонсував вихід своєї нової книги під назвою "Lifted: Fab Images and Memories in My Life". До неї увійдуть невідомі історії з епохи The Beatles, а також безліч фотографій, що ніколи не видавалися, так і просто улюблені знімки Рінго. За словами Рінго, завдяки локдауну в нього знайшовся час, щоб покопатися в знімках і вдатися до спогадів. Над книгою Старр працював разом із письменником, сценаристом та продюсером Девідом Вайлдом.

Ці фантастичні образи повернулися до мене останніми роками з усього світу і якимось чином допомогли мені знову побачити своє життя із Чудовою четвіркою. Багато фотографій у цій книзі я бачив на моєму телефоні та на своєму комп'ютері, і я підняв їх, бо вони повернули так багато неймовірних спогадів. В останні роки я збирав ці фотографії Beatles, яких у мене не було, або про існування яких я давно забув. Через деякий час я подумав, як було б чудово, якби ми могли зібрати їх разом і розповісти мої правдиві історії про те, через що ми вчотирьох пройшли, а потім зробити з них нову чудову книгу.


Вихід книги заплановано на 14 лютого 2022 року. Кошти від продажів будуть направлені до благодійного фонду Lotus, який підтримує організації, що займаються проблемами зловживання психоактивними речовинами, пухлин мозку, раку, постраждалих жінок і дітей, бездомних і тварин, що потребують.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine