»Новини » Rock news (UA) » Новина

Нова платівка від Iron Maiden «Senjutsu»


Изображение Нова платівка від Iron Maiden «Senjutsu» - 2022

Iron Maiden випустили новий альбом Senjutsu! Перший за шість років! Попередня платівка групи The Book of Souls вийшла в 2015 році.

Як і The Book of Souls, Senjutsu – подвійний альбом. Назва лонгплею перекладається з японської як «тактика і стратегія».

Робота над матеріалом проходила в паризькій студії Guillaume Tell ще в 2019 році, під час гастрольної перерви. Продюсером платівки став давній соратник групи Кевін Ширлі, з яким колектив незмінно працює над усіма платівками, починаючи з 2000-го, коли вийшов Brave New World. Як розповів Харріс, студію Guillaume Tell вони вибрали із-за розслаблюючої атмосфери і чудової акустики. Музикант додав, що на альбомі є кілька складних пісень, але у групи в результаті вийшло втілити всі задумані ідеї.

Всі пісні дуже різні, деякі з них досить довгі. Також є одна або дві пісні, які звучать не в нашому звичному стилі, і я думаю, що шанувальники Maiden будуть здивовані – сподіваюся, в хорошому сенсі цього слова! – так описав новий альбом Брюс Дікінсон.

На підтримку платівки 15 липня група випустила кліп на перший сингл The Writing on The Wall, що супроводжує захоплюючим і багатозначним анімаційним міні-фільмом, знятим за сценарієм Брюса Дікінсона.

© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine