»Новини » Rock news (UA) » Новина

Пасмо волосся Курта Кобейна продали на аукціоні


Изображение Пасмо волосся Курта Кобейна продали на аукціоні - 2022

Пасмо волосся Курта Кобейна продали на аукціоні за 14 тисяч доларів. Це сталося 15 травня на онлайн-торгах, що проводилися організацією Iconic Auction. Як заявили організатори аукціону, волосся зістригли музикантові в 1989 році, коли група поїхала на гастролі в підтримку виходу дебютного альбому «Bleach».

В якості доказу в комплект до шести пасм, найдовша з яких дорівнює шести сантиметрам, додали фотографії, зроблені під час самої стрижки. Дівчина з ножицями на фото - знайома Кобейна, Тесса Осборн. В той день Тесса підстригла музиканта і зберегла на пам'ять трохи його волосся. Уже після смерті Кобейна Осборн подарувала пасмо художниці з Сіетлу Ніколь ДеПол. Від ДеПол майбутній лот перейшов Джону Резнікоффу, чия колекція волосся знаменитостей визнана Книгою рекордів Гіннесса найбільшою в світі. Останній і виставив пасмо на аукціон.

Крім волосся лідера Nirvana на торги від Iconic Auction також були виставлені темно-синя куртка, пошита спеціально для Пола Маккартні, в якій він виступав протягом шести концертів в Борнмуті в 1963 році, гітари Едді Ван Халена і Еріка Клептона, копія альбому «Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band », підписана Маккартні, Джорджем Харрісоном і Рінго Старом, листок з рукописним текстом пісні « Blowin 'in the Wind», підписаний Бобом Діланом та інші.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine