»Новини » Rock news (UA) » Новина

Paul Stanley не бачить сенсу у виданні нової платівки Kiss


Изображение Paul Stanley не бачить сенсу у виданні нової платівки Kiss - 2022

Пол Стенлі заявив, що не бачить сенсу для KISS випускати новий альбом, принаймні, до кінця прощального туру.

В інтерв'ю USA Today він сказав, що новий матеріал класичних груп вже не має такого впливу на публіку, як їх ранні платівки, бо часи змінилися, у нових піснях немає колишнього «авторитету», і вони не пов'язують слухача з приємними спогадами про колишню молодість.

Також зазначив:

Не один я так вважаю. Якщо ви бачите виступ класичної групи на телебаченні або переглядаєте концертний запис, можете сміливо вимикати звук і все одно зрозумієте, коли команда буде грати нову пісню, тому що глядачі в цей момент будуть просто сидіти на своїх місцях. Тому мені здається дивним, що люди завжди просять випустити новий альбом, а потім кажуть, мовляв, це здорово, а тепер грай свої старі хіти.


Стенлі додав:

У випадку з новим матеріалом KISS я завжди кажу: «Навіщо?» Мені здавалося, що Modern Day Delilah або Hell Or Hallelujah були також прекрасні, як і все інше, що ми складали і записували, але із зрозумілих причин вони схожі на нове вино, яке ще не встигло витриматися. Так що я краще не буду котити камінь в гору


Нещодавно Gene Simmons також говорив, що не має належної мотивації для запису нової платівки KISS.

Останній лонгплей колективу Monster вийшов в 2012 році. У цьому місяці Paul Stanley випустив альбом зі своїм сайд-проектом Soul Station Now And Then.
© За матеріалами sunfm rockПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine