»Новини » Музика і шоу-бізнес » Новина

Піар-директор співачки МакSим розповіла про стан її здоров'я: "Поліпшень немає"


Изображение Піар-директор співачки МакSим розповіла про стан її здоров'я:

Кілька днів тому 38-річна співачка МакSим екстрено потрапила в лікарню з діагнозом "пневмонія" і 40-відсотковим ураженням легень. Тоді лікарі були змушені ввести зірку в медикаментозну кому - це було зроблено для того, щоб допомогти їй уникнути кисневого голодування і прочистити легені артистки.

За прогнозами лікарів, виконавиця хітів "Знаешь ли ты" і "Трудный возраст" повинна була провести на апараті ШВЛ близько 3-4 днів. Сьогодні піар-директор МакSим Яна Богушевская повідомила, що її підопічна як і раніше знаходиться в медикаментозному сні. За словами Богушевської, стан співачки стабільний, однак ніяких поліпшень поки не настало.

Стан Марини (справжнє ім'я зірки) стабільний, значних поліпшень або погіршень немає. Температуру вдалося збити до нормальних показників. Вона як і раніше в медикаментозному сні, виводити з якого її будуть, як тільки всі показники нормалізуються,

- уточнила Богушевская в бесіді з виданням StarHit.

Певица МакSим

Відомо, що відключати співачку МакSим від апарату ШВЛ будуть поступово, щоб дати організму співачки можливість функціонувати самостійно. За зіркою встановлено цілодобове спостереження, а лікарі щодня роблять зоряній пацієнтці велику кількість аналізів, на підставі яких вибудовують стратегію лікування. Поки Марина знаходиться в лікарні, за її двома доньками - 12-річною Сашею і шестирічною Машою - доглядають родичі і няні.

Нагадаємо, що співачці раптово стало погано після одного з концертів. Її госпіталізували з пневмонією і 40-відсотковим ураженням легень, при цьому кілька проведених тестів на коронавірус виявилися негативними. Через кілька днів після цього стан МакSим різко погіршився, через що лікарі прийняли рішення ввести її в медикаментозну кому.

Зараз за співачку МакSим сильно переживають фанати, в тому числі і вболівальники футбольного клубу "Спартак". Справа в тому, що вже багато років пісня МакSим "Знаешь ли ты" є неофіційним гімном футбольного клубу, і саме її фанати виконують з трибун на кожному матчі. В знак підтримки збірна Росії з футболу навіть присвятила співачці ролик, розмістивши його на офіційній сторінці в твіттері.

Час, коли не існувало слова "обмеження", і ми всі насолоджувалися футбольним святом на вулицях наших міст. МакSим, видужуй! Ще заспіваємо разом!

- так було підписано відео, на якому вболівальники виконують пісню "Чи знаєш ти" на Нікольській вулиці під час святкувань в рамках ЧС-2018.
 

© За матеріалами SUNFM UKRAINEПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine