»Новини » Rock news (UA) » Новина

Рінго Старр випустив міні-платівку Zoom In


Изображение Рінго Старр випустив міні-платівку Zoom In - 2022

Рінго Старр випустив новий міні-альбом «Zoom In». Екс-бітловець почав роботу над альбомом в квітні минулого року в самий розпал коронавірусного локдауну, а завершив запис в жовтні. І всі тяготи ізоляції ніяк не позначилися на його позитивному настрої. Відзначивши у минулому році 80-річчя музикант як і раніше продовжує поширювати «peace and love» - мир і любов.

Старр запросив до запису неймовірну команду зіркових гостей - всі, звичайно, взяли участь в безпечній формі, дистанційно. Звідси в тому числі і назва альбому. У написаній прославленим автором Дайан Уоррен композиції, що відкриває альбом, «Here's To The Nights» Рінго підспівують Пол Маккартні, Джо Уолш, Дейв Грол, Ленні Кравіц, Шерил Кроу і багато інших. Кліп на пісню за участю всіх вищеназваних вийшов під самий Новий рік. У «Zoom In, Zoom Out» на гітарі грає Роббі Крігер з The Doors. Серед інших помітних гостей Стів Люкатер з Toto і Бермонта Тенч з групи Тома Петті The Heartbrekers.

В інтерв'ю виданню USA Today Старр зізнався, що за час пандемії і роботи над альбомом він дуже полюбив сервіс відеозв'язку Zoom, однак назва платівки відсилає не лише до нього:

На обкладинці прямо за мною розташований великий об'єктив камери - так що мається на увазі «зум» в цьому сенсі. Думаю, ми всі трохи «стиснулися» в емоційному плані. Насправді ми знаходимося в свого роду коробках - і особисто моя коробка прекрасна, але я пробув в ній занадто довго. З минулого березня я виходив з дому разів, напевно, шість! Звичайно, необхідно берегти себе, наскільки можеш, але мене це порядком розлютило. Мені довелося відмовитися від двох концертних турів, до того ж я скасував ще і виступи в травні - червні цього року, тому що не думаю, що це буде безпечно. Ось так. Живу сьогоднішнім днем!

© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine