»Новини » Rock news (UA) » Новина

Ringo Starr випустив відео на пісню Zoom In Zoom Out


Изображение Ringo Starr випустив відео на пісню Zoom In Zoom Out - 2022

19 березня Рінго Старр випустив міні-альбом, який отримав назву «Zoom In». Робота над платівкою велася в самий розпал епідемії коронавирусу, тому музикант працював у своїй домашній студії, а всі учасники запису контактували дистанційно. І саме це спілкування в «зумі» знайшло відображення в назві альбому. І в назві пісні, на яку сьогодні вийшов кліп.
 

Варто відзначити, що стилістика кліпу витримана в характерному для пандемії стилі - мінімалізм і хромакей. Такі відео стали популярні як раз завдяки можливості працювати над ними дистанційно - необхідно тільки зняти матеріал на власну камеру і відправити вже режисеру на монтаж. Але в «Zoom In Zoom Out» не обійшлося без «миру і любові» - Рінго Старр прямо ллється любов'ю до людини, яка дивиться на нього з іншого боку екрану. Видно, що музикант максимально продуктивно і з позитивом провів час під час локдауну. І хоче поділитися цим позитивом зі своїм слухачем.

Але все-таки новий альбом відсилає нас не тільки до епохи «зуму», про це екс-бітловець розповів виданню USA Today:

Думаю, ми всі трохи «стиснулися» в емоційному плані. Насправді ми знаходимося в свого роду коробках - і особисто моя коробка прекрасна, але я пробув в ній занадто довго. З минулого березня я виходив з дому разів, напевно, шість! Звичайно, необхідно берегти себе, наскільки можеш, але мене це порядком розлютило. Мені довелося відмовитися від двох концертних турів, до того ж я скасував ще і виступи в травні-червні цього року, тому що не думаю, що це буде безпечно. Ось так. Живу сьогоднішнім днем!

© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine