»Новини » Rock news (UA) » Новина

Роджер Тейлор хоче встановити 6-метрову статую Фредді Меркьюрі в своєму саду


Изображение Роджер Тейлор хоче встановити 6-метрову статую Фредді Меркьюрі в своєму саду - 2022

Роджер Тейлор встановить 20-футову (трохи більше 6 метрів) статую Фредді Меркьюрі в своєму саду. Бронзова скульптура була зроблена до виходу мюзиклу We Will Rock You в лондонському театрі Dominion. Шоу йшло в період з 2002 по 2014 рік і складалося виключно з пісень групи.

Зараз Тейлор планує відремонтувати і реорганізувати сад свого маєтку в графстві Суррей і збирається встановити пам'ятник в центрі. В даний момент музикант намагається отримати дозвіл на проведення робіт, в ході яких він також хоче побудувати на території будиночок при басейні, бар і встановити джакузі.

Раніше статуя зберігалася на складі, і за її зміст Тейлор платив пристойну суму грошей, тому вирішив, що вигідніше перевести її до нього в сад. Музикант переконаний, що Фредді знайшов би це забавним. Рада району Гілфорд повинен затвердити план ремонту в наступному місяці.

Тим часом Брайан Мей заявив минулого тижня, що артисти зустрічаються на студії для запису нових пісень, однак поки нічого путнього у них не вийшло. Мей і Тейлор виступають з Адамом Ламбертом останні десять років, але ніколи не записували з ним новий матеріал.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine