»Новини » Rock news (UA) » Новина

Saxon розкрили джерела натхнення в кавер-альбомі «Inspirations»


Изображение Saxon розкрили джерела натхнення в кавер-альбомі «Inspirations» - 2022

Легендарні британські хеві-металісти Saxon випустили альбом каверів "Inspirations" на лейблі Silver Lining Music. На ньому представлено 11 пісень зі скарбниці класичного року, які вплинули на вокаліста Biff Byford'і та його колег.

Розкрутка "Inspirations" починається з видання забійного хіта "Paint It Black" гурту The Rolling Stones. Байфорд коментує: "Я люблю цю групу з тих пір, як вперше їх побачив і почув. Мені подобалися The Beatles, але Stones апелювали до моєї бунтарської сторони. Їх легендарний імідж... так багато відмінних пісень, такий потужний настрій в музиці!"

"Inspirations" був записаний в залі Brockfield Hall поблизу британського міста Йорк. Ця будівля була побудована в 1804 році, і в ньому розташовується найбільша колекція картин йоркширських імпресіоністів - Групи Стейт. Для Байфорда запис "Inspirations" в такій історичній обстановці став важливою складовою проекту. "Тепло і настрій 'Inspirations' багато в чому пов'язаний з тим, що ми знаходилися всі разом в цьому блискучому місці і працювали по-олдскульному, - пояснює Байфорд. - Саме так багато груп - в тому числі і ті, на яких ми робимо тут кавери - записували свої великі альбоми, так що було дуже приємно мати можливість працювати в такому місці, як Brockfield Hall".

Від "Paperback Writer" The Beatles до "гоночного" прочитання "Stone Free" Jimi Hendrix'а Saxon демонструють свою любов і повагу до виконуваних композицій. Трактування композицій не відступає надто далеко від оригіналів, а підхід до запису був підкреслено олдскульний - кабінети Marshall, підсилювачі Marshall і справжні барабани. Байфорд сам продюсував матеріал, а в якості звукоінженера і інженера зведення виступив Jacky Lehmann. У виконанні Saxon такі пісні, як "Bomber" Motorhead (в яку доданий свист!), "Problem Child" AC/DC, "Evil Woman" Black Sabbath і буйної "Speed ​​King" Deep Purple, зазвучали освіжаюче тепло, невідфільтровано і "вінтажно ".

"Ми хотіли зробити альбом, в основі якого лежали б наші джерела натхнення, пісні і гурти, які надихнули нас на те, щоб складати те, що складали і продовжуємо складати, - каже Байфорд. - Також було цікаво, на що здатний мій голос, адже багато з цих пісень я ніколи раніше не виконував".

Для Байфорда цей альбом дійсно став викликом у вокальному плані, на який він гідно відповідає в таких треках, як "The Rocker" Thin Lizzy. У підсумку виходить, за що б не бралася група - від "Immigrant Song" Led Zeppelin до "Problem Child" AC/DC, у неї чудово виходить розважати як себе, так і публіку.

"Ми не хотіли занадто сильно змінювати якісь пісні, ми просто грали їх в стилі Saxon, - підсумовує Байфорд, - і ми також вважаємо, що в ці похмурі часи дуже важливо отримувати задоволення і ділитися ним з фанами".

"Inspirations" доступний на CD, вінілі, в цифровому вигляді і лімітованим тиражем по моделі D2C. Трек-лист виглядає наступним чином:
01. Paint It Black (THE ROLLING STONES)
02. Immigrant Song (LED ZEPPELIN)
03. Paperback Writer (THE BEATLES)
04. Evil Woman (BLACK SABBATH)
05. Stone Free (JIMI HENDRIX)
06. Bomber (MOTORHEAD)
07. Speed ​​King (DEEP PURPLE)
08. The Rocker (THIN LIZZY)
09. Hold The Line (TOTO)
10. Problem Child (AC/DC)
11. See My Friends (THE KINKS)
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine