»Новини » Rock news (UA) » Новина

Scorpions випустили великий сингл з нового альбому «Rock Believer»


Изображение Scorpions випустили великий сингл з нового альбому «Rock Believer» - 2022

Scorpions випустили великий сингл з нового альбому Rock Believer. Платівка стане дев'ятнадцятою у дискографії німецьких класиків хард-н-хеві та вийде 25 лютого.

З понеділка, 17 січня, «Rock Believer» вже лунає в ефірі SunFM Rock!
 

Попередній альбом гурту Return To Forever вийшов у 2015 році. Робота над піснями для нового диску проходила в Peppermint Park Studios у Ганновері, а зведення здійснювалось у легендарній Hansa Studios у Берліні під керівництвом Майкла Ільберта.

Ця платівка присвячеа усім шанувальникам року у світі. Після цих 10 років, що минули з моменту випуску Return To Forever у 2015 році, явно настав час для повернення до студії та запису нового матеріалу. Ми хотіли написати нові пісні та перевірити, чи можемо ми як і раніше творити. Основною метою було зробити рок-альбом, який був би пронизаний духом старих добрих часів. Це справді здорово, - каже Клаус Майне. – Ми подорожуємо світом уже понад 50 років. І якщо хтось і може сказати, що він вірить у рок, то це ми. І, звичайно, це стосується наших відданих фанатів. Так багато людей кажуть, що рок мертвий. Але це не так.

5 листопада вийшов кліп на пісню Peacemaker - перший сингл з альбому.

Відео на новий сингл буде презентована 18 січня. Початок прем'єри на Youtube о 19.00 за Київським часом.
 
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine