»Новини » Rock news (UA) » Новина

Серж Танкян випустив кліп Rumi


Изображение Серж Танкян випустив кліп Rumi - 2022

Лідер вірмено-американської групи System Of A Down Серж Танкян випустив кліп на трек Rumi зі свого міні-альбому Elasticity. Композиція одночасно присвячена шестирічному сину артиста - Румі - і поету-суфію XIII століття Джалаладдіну Румі.

У тексті пісні піднімається вічне питання батьків і синів, а також є відсилання до творів суфійського поета. Відео все це візуалізує: в ньому показані підлітки і їхні батьки, які намагаються нав'язати дітям релігійні традиції і різні стереотипи. На кадрах також можна побачити сина Танкян і самого музиканта, що грає на фортепіано.

"Тексту пісні не завжди приділяють особливу увагу, так як вважається, що, якщо писати його загальною і зрозумілою мовою, більше людей зможе його відчути, - говорить Серж Танкян. - Але є випадки, в яких важливо відсилатися до неочевидних натхненників і музам. У моєму випадку історія батька, що говорить із сином, і в той же час відсилання до творчості великого поета, ім'я якого надихнуло мене назвати так сина, - ця історія не може бути генералізованою"


Rumi став частиною міні-альбому Танкян Elasticity, який вийшов в березні цього року. Крім цієї пісні, до платівки увійшли Your Mom, How Many Times?, Electric Yerevan, а також титульний трек Elasticity. До останнього ще в лютому з'явився кліп з Сашою Бортіч в головній ролі. Протягом всього ролика актриса намагається вибратися з замкнутого кола - довгого коридору, наповненого людьми.

27 квітня став доступний документальний фільм Truth To Power. Він розповідає про історію групи System Of A Down і про те, як розвивалася творчість групи під впливом політичних і соціальних змін.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine