»Новини » Rock news (UA) » Новина

Штучний інтелект написав «нову пісню» для Nirvana


Изображение Штучний інтелект написав «нову пісню» для Nirvana - 2022

Штучний інтелект написав «нову пісню» Nirvana в рамках благодійної кампанії, що привертає увагу до проблем психічного здоров'я.

Організатори проекту з Торонто Over The Bridge за допомогою сучасних технологій створили збірку Lost Tapes Of 27, до якої увійшли композиції, написані в стилі музикантів з так званого Клубу 27: Емі Уайнхаус, Джима Хендрікса і The Doors. Реліз повинен привернути увагу до творчих людей, які страждають від депресії та інших розладів, і показати, що ці проблеми дуже важливі. Член ради Over The Bridge Шон О 'Коннор каже:

Що якщо всі ці музиканти, яких ми так любимо, отримали б підтримку і допомогу? Чомусь в музичній індустрії депресію вважають нормальною і навіть романтизують її


Треки для збірки «написала» програма Magenta, штучний інтелект Google. Вона аналізує попередні роботи артистів і таким чином вчиться складати схожу музику. Інша програма була використана для створення текстів пісень.

«Нова пісня» Nirvana називається Drowned In The Sun. Вокальну партію в ній виконав фронтмен триб'ют-групи Nevermind з Атланти Ерік Хоган. Він каже, що за духом композиція нагадує йому Come As You Are, і він вважає, що Курт Кобейн цілком міг би написати такий трек.
 

Over The Bridge надає допомогу всім діячам музичної індустрії, які опинилися у важкій психологічній ситуації, проводить воркшопи, консультації по Zoom і не тільки. Послухати інші пісні зі збірки Lost Tapes of 27 можна на YouTube-сторінці проекту.
© За матеріалами Lost Tapes Of 27Плейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine