»Новини » Rock news (UA) » Новина

Тілль Ліндеманн випустив пісню про ненависть до дітей


Изображение Тілль Ліндеманн випустив пісню про ненависть до дітей - 2022

Тілль Ліндеманн випустив свою першу «важку» пісню з моменту відходу Петера Тегтргена з проекту Lindemann. Трек Ich Hasse Kinder (Я ненавиджу дітей) випущений в День захисту дітей, а кліп на нього був знятий режисером Сергієм Греєм, який також працював над концертним DVD Lindemann, що вийшов минулого місяця. У кліпі епізодичні ролі зіграли шоумен Олександр Ревва, кліпи для якого також знімав Сергій Грей, а також актриса Аглая Тарасова.

Дія ролика розгортається в 1989 році, тому в кадрі можна побачити атрибутику, характерну для цієї епохи (бюст Леніна, червоні прапори). Герой Ліндеманна згадує дитинство, в якому йому частенько діставалося від однокласників. Подорослішавши, чоловік вирішує помститися кривдникам. Ролик містить сцени насильства.


На даний момент відео переглянули понад 900 тисяч користувачів на YouTube. Відео викликало неоднозначну думку глядачів. Одні вважають некоректним вихід пісні з такою назвою в День Захисту Дітей, інші дякують Тіллю за привернення уваги до проблем буллінг в школах.

На даний момент невідомо, чи готує Тілль новий повноформатний сольний реліз. Остання на даний момент робота F&M вийшла в 2019 році.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine