»Новини » Rock news (UA) » Новина

Тоні Айоммі презентував першу за вісім років нову пісню та власний парфюм


Изображение Тоні Айоммі презентував першу за вісім років нову пісню та власний парфюм - 2022

Тоні Айоммі презентував першу за вісім років нову пісню та власний парфум. Інструментальний трек під назвою Scent Of Dark став першим релізом гітариста Black Sabbath з моменту виходу останнього альбому гурту «13». "Scent Of Dark" - це і назва парфумів, які Айоммі розробив разом з парфумером Серджіо Момо - головою парфумерної компанії Xerjoff. Момо великий шанувальник рок-музики і сам теж музикант. Він виконав у записі пісні роль другого гітариста.

Кліп на композицію став водночас і промо-роликом нового парфумерного аромату:


Тоні Айоммі про знайомство з Серджіо Момо і те, як з'явилася ідея зробити цю колекцію парфумів:

Я познайомився з Серджіо через іншого мого друга Джиммі Кратчлі (який грає на бас-гітарі у «Scent Of Dark»). Серджіо люб'язно надіслав мені коробку своїх ароматів і запитав, чи я не хочу створити свій власний, чого я точно не очікував. Я гадки не мав, як це буде працювати, але Серджіо запропонував мені скласти список речей, запах, яких мені подобається, що я і зробив. Він розробив кілька різних зразків, які складені з моїх пропозицій, і я вибрав той, який мені сподобався.


Союз пісні та парфуму Тоні Серджо назвали першим у світі «мультисенсорним досвідом між звуком, запахом та людським духом».

Купити аромат вже зараз можна на сайті Xerjoff.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine