»Новини » Rock news (UA) » Новина

Вийшов перший тизер-трейлер фільму Becoming Led Zeppelin


Изображение Вийшов перший тизер-трейлер фільму Becoming Led Zeppelin - 2022

На Youtube з’явився перший тизер-трейлер документального фільму Becoming Led Zeppelin. Прем’єра стрічки відбулася у позаконкурсній програмі Венеціанського кінофестивалю 4 вересня.

Нагадаємо, що зйомки документальної стрічки були анонсовані ще в 2019 році і були приурочені до святкування 50-річчя Led Zeppelin, утвореного в далекому 1968-му. Це перший авторизований документальний фільм, в зйомках якого взяли участь самі музиканти групи. І Роберт Плант, і Джиммі Пейдж, і Джон Пол Джонс з’являться в кадрі зі своїми спогадами з історії колективу.

У хвилинному ролику архівні кадри виступу Led Zeppelin з композицією Good Times Bad Times чергуються з чорно-білими кадрами дирижабля.Режисером фільму став Бернард Макмахон. Повідомляється, що йому було надано «безпрецедентний доступ» до архівних матеріалів: невиданих відеозаписів, фотографій і архівних інтерв’ю.

Це фільм, який не повинен був з’явитися. Стрімкий зліт групи до слави був швидким і практично не задокументований. Завдяки інтенсивним пошукам по всьому світу і багаторічному відновленню знайденого візуального і аудіоархіву ця історія нарешті може бути розказана

– прокоментував режисер.

Дата виходу фільму в широкий прокат поки не уточнюється.

© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine