»Новини » Rock news (UA) » Новина

Вокалістка Evanescence розповіла, як з'явився Bring Me To Life


Изображение Вокалістка Evanescence розповіла, як з'явився Bring Me To Life - 2022

Bring Me To Life - одна з найпопулярніших пісень і перший сингл дебютного альбому EVANESCENCE. Емі Лі написала її в далекому 2003 році, але композиція досі залишається однією з найулюбленіших шанувальниками групи. У недавньому інтерв'ю вокалістка розповіла, як же з'явився цей безумовний хіт.

За спогадами Емі Лі, в той час у неї в житті все було погано: невдалі стосунки, проблеми і ніякого просвіту навколо. У неї був друг Джош, з яким вона була ледь знайома. Якось вони у великій компанії пішли в ресторан, і поки приятелі паркували авто, Емі і Джош сіли поруч, і він запитав її: «Ну що, ти щаслива зараз?». Це шокувало її, адже майбутній зірці здавалося, що вона добре ховає свої почуття. Так з'явився перший куплет пісні і слова про те, що «він може дивитися в її очі немов у відкриті двері».
 

Емі впевнена, що вона повинна була в той момент випробувати непередаване відчуття туги і побачити з боку спроби знайти своє щастя. Саме ці слова Джоша перевернули її життя: так з'явився хіт Bring Me To Life і так дружба почав переростати в любов. Зараз Емі щаслива з нинішнім чоловіком Джошем і вдячна йому за натхнення для створення першої пісні.
© За матеріалами SUNFM ROCKПлейлист SunFM


Radio SunFM UkraineRadio SunFM Ukraine